Oldalvonal mellől - Augusztus 25-27

2017.08.28

Hétvégi összefoglalónk következik.

Nézzük a hétvége legjobb 11-ét:

Puggioni: A 36 éves kapus remek formában védett tegnap. Csapata, a Sampdoria, a Fiorentinát múlta felül 2-1-re, s ebbe komoly érdemei voltak neki is. 9 védést mutatott be.

Charlie Daniels: A 30 éves szélsővédő a Manchester City ellen szerzett csodálatos gólt. A végén ez is kevés volt, végül Guardiola csapata nyert 2-1-re.

Pedro Alcála: A 28 éves védő góljával nyert a feljutó, Girona, a Malaga ellenében.

Holger Badstuber: Badstuber nem találta a formáját a Bayernnél, és sorozatosan megsérült. Most a Stuttgartnál talán újra felépítheti magát. Mindenesetre nem kezdett rosszul, második bajnokiján győztes gólt szerzett a Mainz ellen.

Ivan Perisic: A horvát szélső kivette a részét az AS Roma legyőzéséből, két gólpasszt is kiosztott.

Roberto Firmino: Firmino szerepe kulcsfontosságú volt az Arsenal ellen. Ő szerezte az első gólt, majd a második találat előtt Manét szolgálta ki.

Koke: Az Atletico Madrid ezúttal sima meccset játszott, a Las Palmast verték 5-1-re. Koke a második félidőben sziporkázott, 2 gólt is szerzett.

Mohamed Salah: Salah is remekül mozgott az ágyúsok ellen: Az egyiptomi a második játékrész 57. percében szerezte meg csapata harmadik gólját, majd Daniel Sturridgét szolgálta ki a negyedikhez.

Paulo Dybala: A Juventus új 10-ese kiváló formában van. A Genoa ellen mesterhármast ért el.

Robert Lewandowski: Már-már úgy nézett ki, pontot veszít a Bayern a Werder Bremen ellen, de ekkor jött Lewandowski, és duplájával hamar le is zárta ezt a kérdést.

Mauro Icardi: Icardi duplával vette ki a részét a Roma legyűréséből.

Premier League:

A forduló legmeglepőbb eredménye, talán a Liverpool - Arsenal 4-0, Klopp csapata számított favoritnak, de szoros meccsnek ígérkezett, aztán a pool kitömte az "ágyút". A Manchester City nehezen, de hozta a kötelezőt. A vörös ördögök a Leiecster ellen léptek pályára, az első félidőben remekül tartották magukat a rókák. A második félidő elején Lukaku büntetőt hibázott, de végül Rashford é sFellaini is betalált, így újabb győzelmet zsebelt be a Mourinho csapat. Antonio Conte csapata az Evertont fogadta, Fabregas és Morata talált be, így nyert 2-0-ra a címvédő.