Ebben a cikkben az NB1 8. Fordulójáról olvashattok.

Újpest - Puskás Akadémia

Újpest: Pajovic-Pauljevic,Litauszki,Bojovic,Mohl-Windecker,Saletros,Nagy D.-Zsótér,Nwobodo,Tischler

Puskás Akadémia: Hegedűs-Osváth,Heris,Vanczák,Balogh-Mevonongou-Molnár,Knezevic,Bacelic Grgic,Szakály P.-Diallo

A 22. percben egy beadás után Diallo fejelt a kapuba. 0-1!! A 49. percben bünetőt kapott a Puskás, amit Knezevic lőtt be!! 0-2!! Az 53. percben végképp eldőlt a mérkőzés, ugyanis Knezevic volt eredményes! 0-3!! Aztán az Újpest támadott és a 72. percben Novothny szépített!! 1-3!!

Meccs embere: Knezevic

Újpest - Puskás Akadémia: 1-3

DVSC - DVTK

DVSC: Nagy-Bényei,Kinyik,Szatmári,Ferenczi-Bódi,Jovanovic,Tőzsér,Varga-Mengolo,Könyves

DVTK: Antal-Nagy,Lipták,Karan,Forgács-Vela,Busai,Nono,Óvári-Makrai,Ugrai

Már a 4. percben megszerezte a vezetést a DVTK, Óvári volt eredményes! 0-1!! Nagyon gyorsan jött a válasz, Varga Kevin lőtt gyönyörű gólt! 1-1! Aztán a DVTK irányított, de a 85. percben Takács lőtt gólt!! 2-1!! A 88. percben egy kontra után Tabakovic döntötte el a meccset. 3-1!!

Meccs embere: Varga Kevin

DVSC - DVTK: 3-1

Mezőkövesd - Balmazújváros

Mezőkövesd: Tujvel-Lázár,Hudák,Szeles,Fótyik-Keita,Mlinar,Tóth-Farkas,Cseri,Strestik

Balmazújváros: Horváth-Habovda,Tamás,Rus,Uzoma-Vajda,Sigér,Haris-Arabuli,Andric,Zsiga

A meccset a Balmaz kezdte jobban és Arabuli a 35. percben szerezte meg a vezetést!! 0-1!! Aztán a második félidőben már jobban játszott a Kövesd, Lázár és Strestik góljával megfordították a mérkőzést! 2-1!! Aztán a 88. percben Arabuli meglőtte a második gólját, így X lett a meccs!!

Meccs embere: Arabuli

Mezőkövesd - Balmazújváros: 2-2

Paks - Honvéd

Paks: Verpecz-Vági,Lenzsér,Gévay,Szabó-Simon-Bartha,Papp,Bertus,Hajdú-Hahn

Honvéd: Gróf-Latifu,Baráth,Lovric,Laczkó,Nagy-Kamber,Banó,Danilo-Eppel,Lanzafame

A mérkőzésen a Kispest irányított és a 40. percben Lanzafame talált be büntetőből. 0-1! A 80. percben Lovric lőtt a saját kapujába! 1-1!! A 86. percben Lenzsér érdekes körülmények között megkapta a második sárgalapját is, így ő idő előtt ment az öltözőbe. A 90. percben Papp szerzett gólt!! 2-1! A 92. percben, amikor már mindenki elkönyvelte a hazai győzelmet, akkor Kabangu kiegyenlített!! 2-2!

Meccs embere: Kabangu

Paks - Honvéd: 2-2

Videoton - Haladás

Videoton: Kovácsik-Fiola,Juhász,Fejes,Stopira-Nego,HAdzic,Pátkai,Suljic-Lazovic,Scepovics

Haladás: Király-Polgár,Wils,Devecseri,Bosnjak-Jancsó-Kiss,Tóth,Kovács,Myke-Williams

A mérkőzést a Vidi irányította, de a 35. percben Németh jutatta előnyhöz a Halit. 0-1!! A 40. percben Williams büntetőt hibázott. Az 52. percben egy beadás után Lazovic fejelt Király kapujába! 1-1!! /3. percben Pátkai volt eredményes! 2-1!! A kegyelemdöfést Scepovics adta meg, a 90. percben lőtt gólt! 3-1!!

Meccs embere: Danko Lazovics

Videoton - Haladás: 3-1

Ferencváros - Vasas

Ferenncváros: Dibusz-Lovrencsics G.,Otigba,Leandro,Marquinhos-Spirovski,Gorriarán,Paintsil-Varga,Priskin,Amadou

Vasas: Kamenar-Burmeister,Manjekar,Ristevski-Szivacski,Vida,Berecz,Hangy-Gaál,Kulcsár,Remili

A meccset a Fradi kezdte joban, de a 14. percben Kulcsár lőtt szép gólt! 0-1!! Aztán a Fradi újra támadott és a 32. percben az új igazolás Joseph Paintsil egyenlített! 1-1!! A 60. percben Leandro hibája után Gaál lőtt gólt! 1-2!! 2 perccel később Varga egyenlített!! A 72. percben Szivacskit kiállították. Ezután a Fradi támadott és a 81. percben Varga érkezett egy beadásra és lőtte be! 3-2! Aztán egy kontra után Priskin talált be. 4-2!! A 93. percben Manjekar volt szabálytalan a 16-on belül, a büntetőt Varga magabiztosan lőtte be!! 5-2!!

Meccs embere: Varga Roland

Ferencváros - Vasas: 5-2