Ebben a cikkben az NB1 6.Fordulójáról olvashattok.

Ferencváros - Haladás

Ferencváros: Dibusz-Botka,Batik,Leandro,Pedroso-Gorriarán,Csernik-Varga,Lovrencsics B.,Amadou-Priskin

Haladás: Király-Mészáros,Jagodics,Németh,Bosnjak-Jancsó-Williams,Simon,Kovács,Tóth-Myke Ramos

Már a 4. percben örülhettek a hazai szurkolók, egy bedobás után Lovrencsics B. adta be a labdát, amire Amadou Moutari érkezett, majd lőtt a hálóba. 1-0! A 32. percben Leandrot kellett lecserélni sérülés miatt, Lovrencsics G. állt be. A szünetben Thomas Doll kettőt cserélt, Gorriaránt és Lovrencsics Balázst Böde és Rui Pedro váltotta. A második játékrész nem hozott nagy izgalmakat, de a 82. percben Lovrencsics G. beadása után Böde fejelt Király kapujába. 2-0!! A gól után több helyzete is akadt a Fradinak, de azokat nem tudták gólra váltani.

Meccs embere: Böde Dániel

Ferencváros - Haladás: 2-0

DVSC - Vasas

DVSC: Nagy S.-Bényei,Klinyik,Szatmári,Ferenczi-Tőzsér-Varga Kevin,Bódi,Jovanovic,Mengolo-Könyves

Vasas: Kamenar-Burmeister,Vaskó,Ristevski-Szivacski,Berecz,Vida,Hangya-Murka,Ádám,Kulcsár

A meccset a Debrecen kezdte jobban, majd a 27. percben Könyvest buktatta Vaskó a 16-on belül, büntető! A büntetőt Tőzsér lőtte be! 1-0! 3 perccel később Mengolo növelte a Loki előnyét. 2-0! A 36. percben Varga Kevin lőtt hatalmas gólt. 3-1! A fiatal játékosnak ez volt az első NB1-es gólja. A 43. percben egy szöglet után Tőzsér fejelt a kapuba. 4-0!! A szünetben a Vasas hármat cserélt, Vaskót, Ádámot és Hangyát Manjekar,Remili és Vogyicska váltotta. a 66. percben Szivacski szépített. 4-1! A második félidőben Murka szenvedett súlyos sérülést, így a Vasasnak 10 emberrel kellett befejeznie a meccset.

Jobbulást kívánunk Murka Benedeknek!

Meccs embere: Tőzsér Dániel

DVSC - Vasas: 4-1

Mezőkövesd - Honvéd:

Mezőkövesd: Tujvel-Farkas,Hudák,Pillar,Szalai-Tóth,Keita-Vadnai,Strestik,Cseri-Koszta

Honvéd: Gróf-Latifu,Lovric,Laczkó,Bobál,Baráth-Herjeczki,Nagy G.,Kamber-Lanzafame,Danilo

A 23. percben egy szöglet után Danilo fejelt vissza egy labdát, amit Baráth közelről a kapuba kotort.0-1!!  Majd a 73. percben egy szélről érkező beadás teljesen üresen találta meg Baracskait, aki a kapuba fejelte a labdát. 1-1!! A 94. percben, amikor már mindenki elkönyvelte a döntetlent, akkor egy szélről érkező labdát Kabangu fejelt a kapuba, Tujvel csak beleérni tudott a labdába. 1-2!!

Meccs embere: Baráth Botond

Mezőkövesd - Honvéd: 1-2

Puskás Akadémia - Balmazújváros

Puskás Akadémia: Hegedűs-Knezevic,Heris,Hegedűs,Osváth-Márkvárt,Mevonongou-Molnár,Balogh,Szakály P.-Diallo

Balmazújváros: Horváth-Habovda,Tamás,Rus,Uzoma-Vajda,Sigér,Haris-Arabuli,Andric,Zsiga

A 10. percben Szakály volt harcos a balszélen, majd társához passzolt, aki középre lőtte a labdát, az érkező Molnár pedig nem hibázott 5 méterről. 1-0!! Majd a 45. percben óriásit hibázott a vendégek kapusa, kiejtette a labdát, majd nem fért hozzá, az érkező Knezevic pedig 17 méterről a léc alá helyezett.  2-0!! A 64. percben a vendégek kapusa ütközött Harissal, büntető és sárgalap. A büntetőt Arabuli lőtte be. 2-1!!

Meccs embere: Molnár Gábor

Puskás Akadémia - Balmazújváros: 2-1

Újpest - DVTK

Újpest: Pajovic-Szűcs,Litauszki,Bojovic,Mohl-Diallo,Windecker-Pauljevic,Nagy,Zsótér-Novotnhy

DVTK: Antal-Nagy,Lipták,Karan,Tamás-Vela,Busai,Kocsis,Óvári-Ugrai,Makrai

A 12. percben Pajovic hibázott nagyot, amit Makrai gólra váltott! 0-1!! A 80. percig nem nagyon történt semmi, majd a 81. percben Angelov egyenlített! 1-1! A 90. percben Szarkát kiállította a játékvezető.

Meccs embere: Makrai Gábor

Újpest - DVTK: 1-1