Ebben a cikkben az NB1 a 4.Fordulójának szombati mérkőzéseiről lesz szó.

Balmazújváros - DVTK

Kezdőcsapatok:

Balmazújváros: Horváth-Póti-Tamás-Rus-Uzoma-Vajda-Sigér-Haris-Arabuli-Kovács-Andric

DVTK: Rados-Eperjesi-Lipták-Karan-Tamás-Vela-Tóth-Busai-Óvári-Szarka-Ioannidis

A meccs elején a DVTK birtokolta a labdát, a Balmaz kontrákra játszott. Majd a 40. percben egy kontra után Haris talált be! 1-0! A félidőig már nem változott az eredmény. 1-0. A szünetben a Diósgyőr 2-t is cserélt, Ugrai és Nno állt be. Azonban egy újabb kontra után Andric növelte a hazaiak előnyét! 2-0!! A gól után Busait Oláh váltotta. A 76. percben Zsiga, a 85. percben Rácz állt be. A 86. percben  és a 92. percben két kontra után Rácz duplázott! 4-0!

Meccs embere: Rácz

Balmazújváros - DVTK: 4-0

Paks - Haladás

Paks: Molnár-Kulcsár-Gévay-Lenzsér-Szabó-Papp-Hahn-Bertus-Hajdú-Bartha-Szakály D.

Haladás: Király-Polgár-Wils-Jagodics-Bosnjak-Kiss-Simon-Tóth-Jancsó-Ramos-Grumic

Az első félidőben csak egy csere történt, Szakályt váltotta Koltai.

Az 57. percben Szabó szerezte meg a vezetést a Paksnak! 1-0!Az 58. percben Williams állt be Simon helyére. A 62 percben Bartha állította be a végeredményt. 2-0!!

Meccs embere: Bartha

Paks - Haladás: 2-0

Puskás Akadémia - Honvéd

Puskás: Danilovic-Poór-Hegedűs-Heris-Spandler-Mevonongou-Molnár-Márkvárt-Balogh-Szakály P.-Radó

Honvéd: Gróf-Latifu-Bobál-Lovric-Laczkó-Nagy-Kamber-Herjeczki-Danilo-Eppel-Lanzafame

A mérkőzés 14. percében egy becsúszás után Radónak tört el a lába, Diallo váltotta. A 45.percben Kamber lőtte a meccs első gólját! 1-0!! A 60. percben Eppel állította be a végeredményt. 2-0!!

Meccs embere: Eppel

Puskás Akadémia - Honvéd: 0-2