Ebben a cikkben az NB1 4.Fordulójának vasárnapi meccseiről lesz szó.

DVSC - Ferencváros

DVSC: Nagy-Bényei-Kinyik-Szatmári-Ferenczi-Filip-Könyves-Jovanovic-Tőzsér-Sós-Holman

Fradi: Dibusz-Lovrencsics G.-Otigba-Batik-Botka-Gorriarán-Csernik-Varga-Amadou-Rui Pedro-Priskin

A meccset a Loki kezdte jobban. A második félidőben egy picit jobban játszottak a csapatok, de egy borzalmas gólnélküli meccset láttak a nézők. A meccs után a Ferencváros vezetőedzője, Thomas Doll bocsánatot kért a szurkolóktól.

Meccs embere: Csernik Kornél

DVSC - Ferencváros: 0-0

Mezőkövesd - Videoton

Mezőkövesd: Tujvel-Farkas-Hudák-Szeles-Góhér-Tóth-Keita-Lázár-Strestik-Cseri-Majtan

Videoton: Kovácsik-Nego-Fiola-Fejes-Stopira-Suljic-Varga-Pátkai-Hadzic-Lazovics-Henty

A meccsen a Vidi dominált, a 23. percben Henty szerezte meg a vezetést. 1-0! A Kövesd nem játszott jól, és a kegyelem döfélst Lazovics a 85. percben adta meg. 2-0!!

Meccs embere: Danko Lazovics

Mezőkövesd - Videoton: 0-2

Újpest - Vasas

Újpest: Pajovic-Pauljevic-Litauszki-Bojovic-Mohl-Cseke-Windecker-Nwobodo-Nagy-Zsótér-Novothny

Vasas: Kamenar-Burmeister-Vaskó-Ristevski-Szivacski-Manjekar-Vida-Hangya-Murka-Remili-Pavlov

A mérkőzésen végig az Újpest dominált, a 25. percben Nagy Dániel lőtte meg a meccs egyetlen gólját. 1-0!

Meccs embere: Nagy Dániel

Újpest - Vasas: 1-0