NB1 2.Forduló

2017.07.24

Ebben a cikkben a 2017/2018 NB1 2.fordulójáról lesz szó.

Mezőköved - Paks

Az első félidőben egy kiegyensúlyozott meccset láttak a nézők, majd az 57.percben Szakály szerzete meg a vezetést. 1-0! A Paksnak ez nagy erőt adott és az 59.percben Lenzser növelte a vendégek előnyét. 2-0! A 65.percben a frissen beállt Veselinovic lőtte a Kövesd első gólját a meccsen. 2-1! Majd a 69.percben Kecskést kiállította a játékvezető. egy percre rá Baracskai kiegyenlített. 2-2! Majd a 76.percben Koltai ütött bele a labdába és a játékvezető büntetőt itélt, amit Strestik berúgott. 3-2! Az eredmény nem változott: Mezőkövesd - Paks : 3-2

Honvéd - DVTK

Az első félidőben Nagy ütközött Velával, majd kiállították és a büntetőt Vela berúgta! 1-0! A második játékrészben Eppel egynelített, majd Lanzafame szerezte meg a vezetést. 2-1! a 95.percben egy szöglet utáni kipattanót  Vela rúgott be és mentette meg a Diósgyőrt a vereségtől. 2-2!

Honvéd - DVTK : 2-2

Haladás - DVSC

Egy nem túl jó meccset láthattak a nézők, amit Williams 3.percben lőtt gólja döntött el.

Haladás - DVSC : 1-0

Puskás Akadémia - Videoton

A meccset a Puskás kezdte jobban, a 2.percben Diallo szerezte meg a vezetést. 1-0! A 14. percben egy jobb oldali Videoton-szabadrúgás után Fejes becsúszva rúgta a labdát a kapuba. 1-1! Majd a 26.percben Scsepovics léphetett ki a védők mögül, nagyon egyedül volt, majd remekül passzolta le a labdát az érkező Lazovicsnak, aki az üres kapuba lőtt. Fordít a Videoton, 1-2! Majd a 60.percben Scsepovics büntetőből lőtte a Vidi 3. gólját.

Puskás Akadémia - Videoton : 1-3

Balmazújváros -Vasas

Ez a meccs is hamar eldőlt, Remili 5.percben lőtt góljával. 1-0!

Balmazújváros - Vasas : 0-1

Újpest - Ferencváros

A meccset a lilák kezdték jobban és  28.percben Novothny szerezte meg a vezetést. 1-0! Majd a 36.percben egy kipattanót Priskin lőtt a hálóba! 1-1! A második félidőt is az Újpest kezdte jobban, Nagy Dániel a 63.percben lőtt Dibusz kapujába. A végén a Fradi kockáztatott, beállt Böde és Lovrencsics B. is, és a 89.percben Böde lövését még védte Pajovic, de a kipattanóra Varga érkezett. 2-2!

Újpest - Ferencváros : 2-2