Ebben a cikkben az NB1 17.Fordulójának 3 mérkőzéséről olvashattok.

Balmazújváros - Puskás Akadémia

Balmazújváros: Szécsi-Habovda-Rus-Tamás-Uzoma-Vajda-Sigér-Haris-Maisuradze-Rácz-Arabuli

Puskás A.: Hegedűs-Osváth-Heris-Spandler-Balogh-Prosser-Mevonongou-Márkvárt-Szakály-Perosevic-Knezevic

A 15. percben Szakály Péter szerezte meg a vezetést! 0-1! 2 perccel az első félidő vége előtt Sigér egyenlített! 1-1! A 61. percben Perosevic újra előnyhöz juttatta a vendégeket! 1-2! A 87. percben a csereként beálló Fekete fejelt gólt, amivel kiegyenlített! 2-2!

Meccs embere: Fekete Ádám

Balmazújjváros - Puskás Akadémia: 2-2

Haladás - Ferencváros

Haladás: Király-Schimmer-Wils-Németh Mi.-Bosnjak-Jagodics-Mészáros-Rácz-Németh Má.-Halmosi-Myke Ramos

Ferencváros: Dibusz-Botka-Blazic-Otigba-Pedroso-Gorriarán-Spirovski-Lovrencsics G.-Varga-Paintsil-Priskin

A 32. percben egy beadás után Mészáros talált be! 1-0! 2 perccel később egy szöglte után Blazic egyenlített. Majd a 84. percben, a csereként beálló Kiss az első labdaérintéséből hatalmas gólt lőtt!

Meccs embere: Kiss Tamás

Haladás - Ferencváros: 2-1

DVTK - Újpest

DVTK: Antal-Nagy-Lipták-Karan-Tamás-Vela-Busai-Kocsis-Ugrai-Ioannidis-Óvári

Újpest: Pajovic-Pauljevic-Pávkovics-Litauszki-Balázs-Windecker-Sankovic-Nwobodo-Nagy D.-Zsótér-Novothny

Már az első percben megszerezte a vezetést a vndég együttes, Novothny Soma volt eredményes. 0-1! A 29. percben Ugrai egyenlített! 1-1! Azonban a 38. percben Novothny talált be újra, amivel megszerezte a 3 pontot.

Meccs embere: Novothny Soma

DVTK -Újpest: 1-2