Ebben a cikkben az NB1 17.Fordulójáról olvashattok.

Honvéd - Mezőkövesd

Honvéd: Gróf-Baráth-Kamber-Deák-Laczkó-Banó-Gazdag-Danilo-Holender-Eppel-Lanzafame

Mezőkövesd: Dombó-Lázár-Hudák-Szeles-Vadnai-Szalai-Koszta-Iszlai-Mlinar-Strestik-Novák

Nem kellett sokáig várni az első gólra, mert már at első percben megszerezte a vezetést Danilo a Honvédnak! 1-0! 9 perccel később Novák egyenlített! 1-1!! Majd az 50. percben Koszta fordította meg a meccset! 1-2!

Meccs embere: Koszta Márk

Honvéd - Mezőkövesd: 1-2

Vasas - DVSC

Vasas: Kamenar-Benes-Manjekar-Burmeister-Vogyicska-Vida-Berecz-Hangya-Gaál-Ádám-Remili

DVSC: Nagy-Mészáros-Kinyik-Ferenczi-Bódi-Filip-Jovanovic-Varga-Könyves-Takács

A meccset a Loki kezdte jobban, és a 18. percben Takács meg is szerezte a vezetést! 0-1! Aztán a 36. percben Takács duplázott! 0-2! A 73. percben Sós volt eredményes! 0-3! Majd a 81. percben Ádám Martin szépített büntetőből! 1-3! A 91. és a 93. percben engolo lőtt két szép gólt! 1-5!

Meccs embere: Justin Mengolo

Vasas - DVSC: 1-5

Videoton - Paks

Videoton: Kovácsik-Nego-Juhász-Fejes-Stopira-Géresi-Pátkai-Varga-Hadzic-Lazovic-Scpeovic

Paks: Verpecz-Kulcsár-Lenzsér-Gévay-Szabó-Simon-Haraszti-Papp-Bertus-Hahn-Szakály D.

Ahogy az várható volt, úgy a Vidi dominált és a 32. percben Lazovic értékesített egy büntetőt! 1-0! A 84. percben Nego döntötte el a meccset! 2-0!

Meccs embere: Danko Lazovic

Videoton - Paks: 2-0