Ebben a cikkben az NB1 11. Fordulójának 3 mecccséről olvashattok.

Újpest - DVSC

Újpest: Pajovic-Balázs-Pávkovics-Litauszki-Mohl-Sankovic-Windecker-Tischler-Nagy-Nwobodo-Novothny

DVSC: Nagy S.-Bényei-Kinyik-Szatmári-Ferenczi-Tőzsér-Varga-Jovanovic-Bódi-Könyves-Takács

A meccset a lilák kezdték jobban és a 24. percben Nagy Dániel szabadrúgása után Pávkovics bólintott a kapu bal oldalába. 1-0!! Aztán a 36. percben jött a válasz: Bódi passza után Takács passzolt az alsó sarokba, 1-1!! A mérkőzés hátra lévő részében mindakét csapat próbálkozott, de gól már nem született!

Meccs embere: Pávkovics Bence

Újpest - DVSC: 1-1

Puskás Akadémia - Paks

Puskás A.: Hegedűs-Osváth-Heris-Vanczák-Balogh-Márkvárt-Mevonongou-Molnár-Knezevic-Latifi-Diallo

Paks: Verpecz-Vági-Lenzsér-Gévay-Szabó-Papp-Simon-Hajdú-Koltai-Bertus-Kulcsár

A 66. percben szerezte meg a vezetést a Paks, a gólszerző Simon Ádám. A sokadik paksi szöglet már meghozta az eredményét. Simon csúsztatta remekül a labdát a hosszúba! 0-1!! Majd a 72. percben növelte az előnyét a Paks: jó pozícióból jutott szabadrúgáshoz a Paks, amit Bertus okosan, laposan lőtt a hazai kapuba. 0-2!! A 80. percben Knezevic lőtt be egy büntetőt!! 1-2!!

Meccs embere: Bertus Lajos

Puskás Akadémia - Paks: 1-2

DVTK - Videoton

DVTK: Antal-Nagy-Lipták-Karan-Tamás-Vela-Busai-Nono-Ugrai-Ioannidis-Szarka

Videoton: Kovácsik-Nego-Juhász-Fiola-Stopira-Hadzic-Varga-Pátkai-Suljic-Scepovic-Henty

A meccset a hazaiak kezdték jobban és a 17. percben Ugrai 22 méterről lőtt hatalmas bombagólt!! 1-0!! Majd az 54. percben jött a válasz, egy jobbról belőtt labdára érkezett Scepovics, közelről a lécre lőtt, a kipattanót Hadzic már nem hibázta el! 1-1!! A 72. percben jött az újabb vendég gól, a gólszerző Ezekiel Henty. Nego jobbról belőtt labdájára érkezett középen, és 5 méterről nem is hibázott!! 1-2!! Azonban a 79. percben jött a válasz, Ioannidis lőtt gőlt!! 2-2!! De a 86. percben Géresi beadására Pátkai érkezett!! 2-3!!

Meccs embere: Pátkai Máté

DVTK -Videoton: 2-3