NB1 10.forduló - 2.rész

2017.09.27

Tegnap olvashattatok a az NB1 10. fordulójának 3 meccséről, most a másik háromról olvashattok.

Paks - Balmazújváros

Paks: Verpecz-Vági-Lenzsér-Gévay-Szabó-Simon-Papp-Kecskés-Bertus-Kulcsár-Koltai

Balmazújváros: Pogacsics-Habovda-Tamás-Rus-Uzoma-Maisuradze-Bódis-Vajda-Sigér-Rácz-Arabuliu

A mérkőzés egyetlen gólját a 35. percben Kulcsár szerzete. 1-0! A hátra lévő időben a Paks birtokolta a labdát, a vendégeknek alig volt helyzete..

Meccs embere: Kulcsár Dávid

Paks - Balmazújváros: 1-0

Mezőkövesd - Újpest

Mezőkövesd: Tujvel-Lázár-Hudák-Szeles-Fótyik-Keita-Mlinar-Farkas-Tóth-Cseri-Veselinovic

Újpest: Pajovic-Balázs-Litauszki-Pávkovics-Mohl-Windecker-Saletros-Simon-Nagy-Angelov-Novothny

A meccset a Kövesd kezdte jobban és a 28. percben Cseri volt eredményes! 1-0! Aztán a 60. percben Tischler egyenlített. 1-1! 2 perccel később Novothny fordította meg a meccset!! 1-2! A 78. percben Novothny duplázott!! 1-3! A 81. percben Nagy büntetőt hibázott! 3 perccel később Fótyik szépített! 2-3! A 86. percben újabb büntetőt kapott az Újpest, amit Novothny be is lőtt! 2-4!!

Meccs embere: Novothny Soma

Mezőkövesd - Újpest: 2-4

Ferencváros - DVTK

Ferencváros: Dibusz-Lovrencsics G.-Otigba-Blazic-Pedroso-Spirovski-Goriarrán-Varga-Paintsil-Amadou-Priskin

DVTK: Rados-Nagy-Lipták-Karan-Tamás-Vela-Nono-Busai-Óvári-Ugrai-Ionnaidis

Az első félidőben a DVTK-nak volt töb helyzete, de nem született gól, majd a 63. percben a Fradi az alapvonal mellől lőhetett szabadrúgást, amit Varga a kapuba lőtt!! 1-0! A 74. percben Priskin tartotta meg a labdát a jobbszélen, aki Vargához passzolt, aki Bödét találta meg, Böde szépen lefordult a védőjéről, majd lőtt, de Rados védett, azonban a kipattanót Spirovski rúgta a kapuba!! 2-0!

Meccs embere: Varga Roland

Ferencváros - DVTK: 2-0