Ebben a cikkben az NB1 10. Fordulójának egy részéről olvashattok.

Videoton - Honvéd

Videoton: Kovácsik-Fejes-Fiola-Juhász-Stopira-Suljic-Kovács-Pátkai-HAdzic-Henty-Scepovic

Honvéd: Gróf-Lovric-Baráth-Holender-Tömösvári-Kamber-Nagy-Gazdag-Eppel-Lanzafame

Már a 3. percben megszerzete a vezetést a Vidi, Baráth lábáról került a labda Hadzic elé, aki kapásból a kapu balalsó sarkába lőtt! 1-0! Azonban a 40. percben Egy szöglet utáni kipattanót Holender lőtte rá, a labda Fioláról pattant be a kapuba. 1-1!! A második félidőben mindakét csapat próbálkozott, de több gól nem született!

Meccs embere: Holender Filip

Videoton - Honvéd: 1-1

DVSC - Puskás Akadémia

DVSC: Nagy-Bényei-Kinyik-Szatmári-Ferenczi-Jovanovic-Tőzsér-Varga-Bódi-Könyves-Tabakovic

Puskás A.: Hegedűs-Osváth-Heris-Vanczák-Balogh-Prosser-Márkvárt-Mevonogou-Latifi-Knezevic-Diallo

A 44. percben Varga ment el a balszélen, majd gyönyörűen kirúgta a balalsót. 1-0! A 82. percben egy szöglet után Könyves tálát a kapuba. 2-0!! Aztán a 86. percben szabdrúgáshoz jutott a DVSC és Tőzsér a jobb felsőbe tekert! 3-0!

Meccs embere: Tőzsér Dániel

DVSC - Puskás Akadémia:3-0

Vasas - Haladás

A meccset a Vasas kezdte jobban, de a 20. percben először csak egy égősor, majd az egész világítás elszállt, így a játékvezető lefújta a meccset.. Egyelőre nincs információnk arról, hogy mikor fogják lejátszani a találkozót. Amint lejátszák a meccset, úgy olvashattok róla majd egy cikket.