Ludogorets - MOL Vidi - meccselőzetes

2018.07.25

A mai nap a Bl-selejtező 2. körében az egyetlen magyar csapat, a MOL Vidi játszik. Most egy előzetes olvashattok a meccsről.

Az első körben

MOL Vidi: Az előző fordulóban a luxemburgi Dudelange volt az ellenfél, az első meccsen 1-1 döntetlen született Luxemburgban, ahol Huszti révén megszereztük a vezetést, de Melisse egyenlíttet. A visszavágón is mi szereztünk vezetést, a 18. percben Lazovic lőtt be egy kipattanót, de az 54. percben Vinicius hatalmas hibája után Couturier egyenlített, azonban 4 perccel később Scepovic újra előnyhöz jutatta a Vidit. Ezután már nem született gólt, az utolsó percekben akár 3 gólt is lőhetett volt a Dudelange, de Kovácsik kétszer védett, egyszer pedig a felső léc mentett.

Összesítve: Dudelange - MOL Vidi 2-3

Ludogorets: A bolgár csapat simán jutott tovább az észak-ír Crusadersen, az első meccsen otthon 7-0, a visszavágón 2-0 nyertek.

Összesítve: Ludogorets - Crusaders 9-0