Kettős győzelemmel jutott tovább a Fradi!

2019.07.17

A hazai 2-1 után Bulgáriában is nyerni tudtunk, ezúttal 3-2-re. Már az elején letámadott a Fradi, s a 14. percben egy szöglet után Kharatin szerezte meg a vezetést. 6 perccel később Marcelinho találta el a kapufát. 1 perccel később egy kis szerencsével Zubkov előtt maradt a labda, aki laposan adta be, s úgy tűnt, hogy nem lesz belőle semmi, de Skvarka kiszorított helyzetből duplázta meg a Fradi előnyét. A 24. minutumban egy szöglet után Terziev szépített. 5 perccel később pedig Lovrencsics rántotta le Swierczokot a 16-on belül, a játékvezető büntetőt ítélt. A tizenegyeshez a sértett állt, de Dibusz hatalmas bravúrral védte a lengyel panenkáját. A fordulás után 3 perccel Tokmac lövése pattant be, így már 1-3 volt az állás. Azonban a 69. percben Heisterről pattant be a saját kapujába, 2-3. A 82. percben Motit állította ki a játékvezető, amivel végleg eldőlt a párharc.