Honvéd,Vidi,Fradi

2017.07.20

Honvéd

Tegnap a Honvéd lejátszotta a Hapoel Beer Shevaval a Bl selejtező visszavágóját. A Kispest 2-1 hátrányból várta a meccset.

Sajnos már a 13.percben hátrányba kerültünk,egy kapufa után a kipattanaót Ogu vágta be. 0-1! A 16.percben  Nwakaeme lőtt szép gólt. 0-2! Aztán a 46.percben Davide Lanzafame harcolt ki egy büntetőt,majd lőtt a jobb alsóba 1-2! A 73.percben egy beadás után Baráth Botond ollózott a kapuba. 2-2! Majd a 84.percben egy kontra után Nwakaeme döntötte el a meccset 2-3!

Honvéd - Hapoel 2-3

összesítve:3-5

Videoton

Videoton - Nomme Kalju

Ezt a találkozót az Duna World élőben közvetíti 21.00-tól. Az első meccsen a Videoton 3-0 nyert idegenben Pátkai és Scepovic duplájával. Így kijelenthetjük, hogy a Vidi már továbbjutott.

Ferencváros

Ferencváros - Midtjylland

A Fradi nagyon jól kezdte a meccset és a 20.perc környékén Botka bomba góljával megszerezte a vezetést! 1-0! A 42.percben Varga szabadrúgásból növelte a Fradi előnyét! 2-0! Azonban a 46.percben Koch ütközött a dánok egyik csatárával és a bíró tizenegyest és piroslapot adott. A büntetőt Poulsen magabiztosan bevágta. 2-1! Majd a második félidő közepén Poulsen szabadrúgásból egyenlített. 2-2! Ezután Gera szabálytalankodott és a spori egy újabb tizit adott a dánoknak,amit Poulsen berúgott. 2-3! A végén a Fradi támadott és egy kontrából a Midtjylland belőtte 4 gólját. 2-4! A Fradihiába játszott jól,ez is kevés volt.

Ezt a meccset a Duna World 19.00-tól közvetíti.

Szerintetek a Fradi is vagy csak a Vidi jut tovább?