Franciaország - Peru - meccselőzetes

2018.06.21

A mai nap második meccse a 17 órakor kezdődő Franciaország - Peru lesz. A Jekatyerinburg Aréna ad otthont a találkozónak. A játékvezető az arab emírségbeli Mohammed Abdulla Hassan Mohamed lesz. A találkozó esélyese egyértelműen a francia csapat, de ha Peru tovább akar jutni, akkor legalább egy döntetlent el kell érniük.

Az első meccsen

Franciaország: Az Ausztrálok ellen kezdtek, ahol 2-1 nyertek. Az 58. percben a videó bírónak köszönhetően megítélt tizenegyest értékesítette Griezmann, de 4 perccel később Jedinak egyenlített büntetőből. A győztes gólt a 80. percben Pogba szerezte.

Peru: A dánok ellen kezdtek, mondhatni, hogy az első 45 percben jobbak is voltak, de kihagytak egy büntetőt, egész pontosan Cueva lőtte az égbe. A második félidőben mindkét csapat küzdött, de az 59. percben Poulsen megszerezte azt a gólt, ami három pontot ért Dániának.