Ezt kötelező nézned a hétvégén! (május 4-5)

2019.05.03

Érkezik a szokásos meccs ajánló rovatunk, ahol ezúttal 2 találkozóról olvashattok.

Ferencváros - Újpest - Szombat 19:30 - M4

Holnap érkezik a szezon egyik legjobban várt meccse, ahol a már bajnok FTC a harmadik helyre pályázó, ősirivális Újpestet fogadja. Az előző fordulóban a Fradi 3-2 verességet szenvedett a Honvéd otthonában, míg az Újpest 1-1 játszott a DVSC-vel. A találkozóra már minden jegy elkelt, így minden adott egy jó mérkőzéshez,aminek a Fradi az esélyese,de könnyen lehet, hogy már többet fognak rotálni Rebrovék, mint ha még nem dőlt volna el a bajnoki cím sorsa.

2

A már biztos harmadik királyi gárda a kiesés ellen harcoló Villarealt fogadja a spanyol bajnokság 36. fordulójában. A Realnál szinte már mindenki a következő szezonra gondol, de azért a szurkolók hálásak lennének, ha az utolsó 3 meccsüket behúznák, azonban ez nem lesz könnyű. A hazaiaknél Benzema, Ramos és Odriozola biztosan nem lép pályára, míg Vinicius játéka is kérdéses. A vendégeknél Caseres, Ekambi és Llambrich harcképtelen, míg Bacca, Bonera és Bruno sem 100%-os.

2019.01.03. Villareal - Real Madrid 2-2

2018.05.19. Villareal - Real Madrid 2-2

2018.01.13. Real Madrid - Villareal 0-1

Szerkesztői tipp: 3-2