Brazil nagydíj - Versenyelőzetes

2019.11.17

Ma 18:10-kor rajtol el a szezon utolsó előtti versenye, a Brazil nagydíj. A futamot természetesen élőben közvetíti az M4 Sport.

Az időmérőn:

Szombaton Max Verstappen bizonyult a leggyorsabbnak. A hollandnak ez volt pályafutása második pole-pozíciója. Mellőle Sebastian Vettel startol majd, míg a harmadik rajtkockát a már hatszoros világbajnok, Lewis Hamilton szerezte meg. A negyedik leggyorsabb Charles Leclerc volt, de ő motorcsere miatt csak 10 hellyel hátrébbről vághat neki a futamnak, így Bottas lép a helyébe.

Mit várunk a versenytől?

Izgalmas csatát az első helyért. A VB cím már eldőlt, de azért egy izgalmas futamban reménykedhetünk, annál is inkább, mivel a Red Bull és a Ferrari meglehetősen versenyképessé vált a szezon második felére. Verstappen első pole pozíciójából (Magyarország) nem tudott futamot nyerni, talán ma összejöhet neki.