A hétvége 11-e

2017.12.18

Ismételten megválasztottuk a hétvége legjobb 11-ét.

Sven Ulreich: A Bayern München kapusa korábbi csapata, a Stuttgart ellen védett kiválóan. 5 védése mellett egy büntetőt is hárított az utolsó percben, melynek köszönhető, hogy nem 1-1 lett a mérkőzés végeredménye.

Caracciolo: A Hellas Verona 3 góllal verte a Milant, a veronai gólzáport pedig Caracciolo kezdte.

Lovren: Lovren a Bournemouth ellen nem csak védekezéssel vette ki a részét, hanem gólt is jegyzett, a 26. percben.

Marcos Alonso: Alonso a Southampton ellen a mezőny legjobbja volt, ráadásul a Chelsea győztes gólját is ő jegyezte egy szabadrúgásból.

Aaron Mooy: Az ausztrál középpályás a Watford ellen remekelt. A Huddersfield nagy csatában 4-1-re győzte le a Watfordot, Mooy lőtte csapata második gólját, és az utolsót is ő szerezte, igaz büntetőből.

Bessa: Kényszerű csereként állt be a Milan ellen, remekelt a Hellas Verona második gólja előtt ő szolgálta ki Keant, majd a harmadik gólt ő maga szerezte.

Pjanic: Pjanic a Bologna ellen remek formában focizott, szabadrúgásból gólt szerzett, majd ő szolgálta ki Mandzukicet.

Paulinho: Paulinho a hétvégén duplával vette ki a részét a Deportivo elleni győzelemből.

Nabil Fekir: A Lyon Marseille elleni győzelmének főhőse Nabil Fekir volt, aki az első gólt jegyezte a találkozón.

Suarez: A Barcelona Deportivo elleni mérkőzésén Suarez is duplázni tudott.

Neymar: Neymar a Rennes ellenduplázott és két gólpasszt is kiosztott.